DELEGACJA PTAK WARSAW EXPO NA DOROCZNYM SZCZYCIE UFI

We francuskim Cannes trwa właśnie Global CEO Summit, czyli najważniejszy szczyt Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI). W wydarzeniu udział biorą managerowie największych i najważniejszych centrów targowych świata. Z Polski zaproszeni zostali właściciel Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo Dawid Ptak, Prezes Zarządu spółki Tomasz Szypuła oraz Dyrektor Zarządzający Żaneta Berus. Wydarzenie zbiegło się z publikacją najnowszego raportu UFI za rok 2017, w którym Ptak Warsaw Expo pod względem posiadanej powierzchni wystawienniczej zostało sklasyfikowane na pierwszym miejscu w kraju, a na dziewiętnastym w Europie. Dzięki Ptak Warsaw Expo Warszawa, w raporcie, uplasowała się przed takimi wielkimi ośrodkami miejskimi, jak: Londyn, Bruksela czy Genewa.

– Bardzo cieszymy się, że możemy reprezentować Polskę na wydarzeniu tak ważnym nie tylko dla branży targowej, ale i całego rynku MICE – mówi Prezes Ptak Warsaw Expo Tomasz Szypuła.

Global CEO Summit to dla 90 osobistości branży targowej z całego świata szansa do spotkania, pogłębienia międzynarodowej współpracy, a także do dyskusji o przyszłości i kierunkach rozwoju branży. Cieszy fakt, że dzięki Ptak Warsaw Expo do tego grona dołączyła Warszawa. Co więcej, to właśnie dzięki inwestycjom Antoniego Ptaka, jak wynika z raportu UFI, Polska jest najszybciej rosnącym rynkiem targowym spośród wszystkich państw uwzględnionych w raporcie. W porównaniu do roku 2011 powierzchnia targowa w naszym kraju wzrosła aż o 72%.

Szczyt UFI potrwa do 26 stycznia. UFI to największa organizacja przemysłu targowego na świecie. Została powołana w 1925 roku w Mediolanie. Aktualną siedzibą stowarzyszenia jest Paryż.

Więcej informacji:

http://www.ufievent.org/gcs2018/

2018-01-30T11:10:30+00:00 30/01/2018|
wróć

Autor artykułu zaprasza na:

4 EDYCJA MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW
DNI ALERGII I NIETOLERANCJI POKARMOWEJ


4 EDYCJA MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW
ECORGANICA ECO / ORGANIC / VEGE


02-03.12.2017 Ptak Warsaw Expo

Weź udział!

Newsletter Ptak Warsaw Expo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PTAK WARSAW EXPO S.P. Z O.O. moich danych osobowych w celach marketingowych.

FreshMail.pl