Informacje organizacyjne 2017-10-11T12:21:48+00:00

INFORMACJE OGRANIZACYJNE

W dniach 2 – 3 grudnia 2017 organizujemy 4. Międzynarodowych Targów Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej oraz 4. Międzynarodowe Targi ECORGANICA w Nadarzynie pod Warszawą (10 minut od lotniska Okęcie, 15 minut od Centrum Warszawy)

Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej to pierwsza w Polsce inicjatywa zrzeszająca wystawców, lekarzy i specjalistów pod wspólnym szyldem walki i zapobiegania alergii, skierowana do osób dotkniętych bezpośrednio, lub pośrednio tym problemem. To także niepowtarzalna okazja dla Państwa, by zaprezentować swoją ofertę i zapoznać z nią jak największą liczbę uczestników. Aktualne badania wykazują, że już ponad 40% Polaków cierpi na dolegliwości o podłożu alergicznym. Osoby dotknięte alergią, lub posiadające w swoim otoczeniu alergików, stanowią więc bardzo dużą grupę odbiorców, którzy oprócz wyczerpującej i rzetelnej informacji, poszukują także skutecznych rozwiązań. Profil targów zapewnia nam obecność wegan, osób z alergiami wziewnymi, pokarmowymi, iniekcyjnymi, alergią kontaktową, celiakią, nietolerancją pokarmową, cukrzycą.

4. Targi Ecorganica mają na celu budowanie świadomości konsumentów oraz określanie ich potrzeb w stosunku do branży BIO/ECO/ORGANIC/VEGE. Dbamy o bardzo wysoki poziom merytoryczny wydarzenia – współpracujemy z silną grupą cenionych ekspertów, organizujemy wykłady, warsztaty propagujące zdrowy styl życia, przyjazny środowisku.

Zapraszamy również wszystkich, zainteresowanych zdrowym odżywianiem, wykluczeniem z diety szkodliwych produktów, zapobieganiem spożywania i używania produktów alergennych.

Ekologiczny styl życia i dbanie o środowisko to klucz do zdrowia – efekt synergii z tematem alergii i zapobiegania chorobom.

Różnorodność wydarzeń towarzyszących jak wykłady i konferencje tematyczne, degustacje potraw ekologicznych, konsultacje dietetyczne i alergiczne połączone z bezpłatnymi badaniami i testami gwarantują duże zainteresowanie targami wśród osób zwiedzających.

Newsletter Ptak Warsaw Expo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PTAK WARSAW EXPO S.P. Z O.O. moich danych osobowych w celach marketingowych.

FreshMail.pl