SPONSOR NAGRÓD DLA SŁUCHACZY RADIA KOLOR 2017-11-27T11:14:47+00:00

SPONSOR NAGRÓD DLA SŁUCHACZY RADIA KOLOR

POZNAJ FIRME PRIMAVIKA

Jesteśmy polską firmą z rodzinnymi tradycjami, istniejącą od 1998 roku. Naszą misją jest propagowanie zdrowego stylu życia i odżywiania, z czym bezpośrednio związana jest działalność firmy – produkcja zdrowej żywności. W 2004 roku podnieśliśmy poprzeczkę, tworząc markę Primaeco oferującą certyfikowane produkty ekologiczne. Lata pracy i doświadczeń przyczyniły się do intensywnego rozwoju firmy. W naszej ofercie znajdziesz naturalne masła orzechowe, smaczne i aromatyczne hummusy, wegetariańskie pasztety i paprykarze oraz dania obiadowe.

Produkty Primavika i Primaeco powstały z myślą o ludziach ceniących sobie wartościowy skład tego, co jedzą. W produktach tych nie goszczą konserwanty, sztuczne barwniki oraz wzmacniacze smaków. Surowce używane do produkcji pochodzą od zaufanych dostawców , a co ważne – są wolne od GMO. Wyroby zamykamy w szklanych słoiczkach, gdyż ten rodzaj opakowania jest bezpieczny dla surowca i przyjazny środowisku.

Z najwyższą starannością i prawdziwą pasją opracowujemy przepisy, gotujemy, przyprawiamy… by w końcu móc przekazać konsumentom to, co najcenniejsze – zdrowe i smaczne produkty. Wierzymy, że to co jesz, ma wpływ na to jak się czujesz!

Z Primaviką wiesz co, jesz!

Zachęcamy do odwiedzenia naszych stron:
www.primavika.pl
www.facebook.com/PRIMAVIKApl/
www.instagram.com/primavika.pl/

Newsletter Ptak Warsaw Expo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PTAK WARSAW EXPO S.P. Z O.O. moich danych osobowych w celach marketingowych.

FreshMail.pl